-
Liknande Innehåll
-
Av Popcorn
Råkade uppdatera min telefon inatt till senaste versionen, Lollipop, dö säger jag bara.
Hur får jag tillbax Kitkat 4.4 4 ??
Totalt lost på sånthär.
Vet iallafall att batteriet dras ut 1% i minuten som det är nu, får ingen större respons då jag rör skärmen, allt e såå åt hell.
Vill jättegärna ha tillbax det gamla!
Hur gör jag?
-
Av gustavrosengren
Nästan varje gång jag öppnar ett program på min Samsung Galaxy S2 så hänger sig mobilen, och efter en liten stund kommer en ruta upp som det står "Processen com.google.process.gapps har stoppats" i. Och det enda som finns att göra är att trycka på OK. Vad kan jag göra för att få bort detta? För att enda sen detta började så får jag inga notifikationer. Bara SMS, men inte från Facebook, snapchat, Instagram eller Twitter. Och jag har kollat apparna och det står att jag ska få notifikationer men dom kommer inte.
Snälla hjälp mig med detta!
-
-
Senaste som Tittar
Inga registrerade medlemmar är inne på denna sida.
-
Senaste inlägg
-
-
Obesvarade ämnen
-
-
Nya ämnen
-
-
Aktuella jobb
- Systemtekniker IT, fjärrstyrningBorlänge (Stad), Dalarna, Gävle (Stad), Gävleborg, Göteborg (Stad), Västra Götaland, Solna (Stad), Stockholm
- Senior projektledareStockholm (Län)
- Projektledare inom IT som stöd för att utveckla bättre matvanor och säkrare livsmedelUppsala (Län)
- Förvaltningsledare inom IT till SISStockholm (Län)
- Webbutvecklare till LäromedelsavdelningenÖrebro (Län)
- Systemtekniker IT, fjärrstyrning